השכרת ציוד לשבעה בבאר יעקב

גם בימים הקשים, כמו בשאר ימות השנה, נעמוד לשירותכם בנאמנות, ביעילות ובמהירות. אנו תמיד לעזרכם גם בזמנים הקשים ביותר שעוברים עליכם, השכרת סוכת אבלים בבאר יעקב .

בהתאמה אישית לצרכיכם המדויקים במחירים הוגנים במיוחד. מגוון רחב של ציוד

ברשותנו מגוון גדול של ציוד: שולחנות פלסטיק ושולחנות עץ, כמו כן, כסאות מותאמים, השכרת מצננים לאוהלי ולסוכות האבלים. כמו כן תוכלו למצוא במגוון המוצרים שלנו תאורה לאוהל, השכרת מזגנים ניידים, בנוסף לזאת, ציוד אשר יסייע לכם בהסעדת הבאים לנחם אתכם: מקררים ומקפיאים כל זאת ועוד…

השירותים שאנו מספקים ללקוחותינו

הקמה בטוחה ויעילה, סידור מהיר וכן פירוק מהיר ושקט ככל האפשר תוך התחשבות באבלים ובמצבכם העדין  של הקמים מהשבעה.העובדים שלנו יספקו לכם שירותי הובלה והתקנה של האוהלים וכן סידור שולחנות וכיסאות בהתאם לצורך שלכם.

הציוד המשלים לסוכת האבלים שלכם בבאר יעקב באר יעקב

לעובדים בחברתנו ניסיון רב ומקצועיות בהתאמת השכרת ריהוט לאירועים מכל הסוגים, גם לימי השבעה בהם אתם שורים. מבחר ענק של פריטים להשכרה.

סוכת אבלים בהתאמה מדויקת לצורך שלכם בבאר יעקב והסביבה

סוכות אבלים הינם אוהלים לאבלים הינם מיוחדים לאירועי שבעה וניחום אבלים. אוהלים אלה מעוצבים במיוחד לקבל מנחמים בעת ימי השבעה.

זמינים תמיד לקבל את בקשותיכם

 זמינים לקבל את קריאותיכם 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע, גם בטלפון וגם באתר. פנויים לענות לשיחות שלכם, נענה על כל שאלה בחיוך ובחפץ לב.

לשירותכם גם בסיום ימי השבעה

בקימה מהשבעה יגיע הצוות המומחה שלנו, לארוז את הריהוט והציוד וכן לפרק את סוכת האבלים בצורה מהירה ויעילה אשר תסייע לכם לוגיסטית.

סוכות האבלים מגיעות אליכם במגוון פריסות וגדלים:

  1. 6 מ' * 4 מ'
  2. מ' *4  מ'
  3. 12 מ'  *5 מ'

אלה שלושת הגדלים המבוקשים ביותר שלנו.

נשמח להתאים את הגודל אל הצורך שלכם ואל צפי ההגעה. התקשרו עוד היום להתאמת השירות אישית לצורך שלכם. אם יש לכם צורך בגודל אחר, פנו אלינו ונתאים בעבורכם את האוהל המתאים

חברתנו משתתפת בצערכם,

תנחומינו הכנים.

צור קשר
חיוג מהיר
דילוג לתוכן